Çrş Ara 30 Öğrencimiz Deniz Ertan (11-N) Yüzmede Olimpiyat A Barajını Geçti Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ara 28 Öğrencimiz Aykut Mert IRAVUL (9-B) Yüzmede Türkiye Rekoru Kırdı Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Ara 25 Öğrencilerimiz Deniz Ertan (11-N) ve Defne Taçyıldız (12-L) Yüzmede Yeni Rekorlara İmza Attı Kategori Haberler Devamını oku...
Cts Kas 21 Öğrencimiz Ahmet Turgut Taflan Kılıçta Türkiye 3.sü Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Eki 28 Öğrencimiz Bella Aydın Artistik Buz Pateni Cumhuriyet Kupası'nda Birinci Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Eki 21 Öğrencimiz Defne Ulutaş (9-K) Artistik Buz Pateni Atatürk Kupası Yarışmasında 2. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Eyl 28 Öğrencimiz Çağan Doruk DİKER ile Çınar ÖZKAHRAMAN'ın Tenis Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Pz Haz 14 TED OKULLARI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR DERSİ SANAL ÇALIŞTAYINI GERÇEKLEŞTİRDİK Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Haz 12 Öğrencimiz Bahar KURTULUŞ'a (12-Y) Cincinnati Üniversitesi'nden Tam Eğitim Bursu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu May 22 Öğrencimiz Öykü Ecrin Demirci (5-N) Online Karate Turnuvasında Ankara 1.si Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cts Mar 14 Öğrencilerimizin Ritmik Cimnastik Yarışmasındaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Mar 9 Ortaokul Küçük Erkek Voleybol Takımımız Türkiye Şampiyonası'nda Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Mar 6 Öğrencilerimiz Efe DİRİL ve İbrahim EJDER’in (8/L) Okçuluk Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Mar 5 Lise Genç Erkek B Basketbol Takımımız Yarı Final Birincisi Kategori Haberler Devamını oku...
Pz Şub 23 Okullararası Genç Erkekler B Spor Tırmanışı İl Birinciliği Yarışlarında 9. Sınıf Öğrencimiz Dersu Cilasun Ankara 1.si Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Şub 21 Küçük Kız ve Erkek Basketbol Takımlarımız Ankara Etabını Şampiyon Olarak Tamamladılar Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Şub 21 Öğrencimiz Arun Cilasun'un Spor Tırmanışı Müsabakalarındaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Şub 20 Öğrencimizin Kulüplerarası Dans Sıralama Yarışmasındaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Şub 12 Öğrencimiz Ekin Nazlı Okudur Alternatif Yıldız Milli Takım Kadrosunda Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Şub 12 Can İbrahimoğlu’nun U10 Epe Açık Turnuvasındaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Şub 11 Ortaokul öğrencimiz Defne Ulutaş’ın Artistik Buz Pateni Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Şub 10 Ortaokul Öğrencimiz Aslı Defne TÜRKOĞLU'nun Tenisteki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Şub 6 Lise Genç Kız ve Erkek (B) Basketbol Takımlarımız Grup 1.si Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Oca 23 Öğrencimiz Bilgehan Şahlan Eskrim Gençler Federasyon Kupası'nda 2. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Oca 16 Yıldız Erkek Voleybol Takımımız Grup Birinciliği Yarışmalarında Katılmaya Hak Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Oca 15 İlay Deniz Yeni’nin Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası’ndaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Oca 15 Öğrencilerimizin Türkiye Dans Sporları Federasyonu Kulüplerarası Sıralama Yarışmalarındaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Oca 15 Öğrencimiz Selin YAVUZ Türkiye Dans Federasyonu Kulüpler Arası Dans Sporu 3. Etap Yarışmasında 3. Olmuştur Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Oca 13 Öğrencilerimiz Ada USLUEL ve Batu SANDIRAZ'dan Dans Sporunda Türkiye Derecesi Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Oca 6 Kayak Alp Disiplini ve Snowboard Ankara Birinciliği Sonuçlandı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ara 23 Lise Öğrencilerimiz Yüzme Şampiyonası'nda Madalyaları Topladı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ara 23 Öğrencimiz Kaan AKDAĞ Turkcell Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası’nda Türkiye Derecesi Elde Etti Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Ara 20 Öğrencimiz Hasan Arda Aydoğan (10L) Hentbol Milli Takım Kampına Davet Edildi Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Ara 20 Ortaokul Öğrencilerimizin Yüzme Şampiyonasındaki Başarıları Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ara 16 Ankara Küçükler Satranç İl Birinciliği Yarışmasındaki Başarımız Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Ara 16 Nazlı Ceren Alioğlu (11I) Türkiye Yıldızlar Flöre Federasyon Kupası Birincisi Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Ara 13 ÖĞRENCİMİZ VOLKAN BERKE AŞTI BASKETBOL MİLLİ TAKIM KAMPINDA Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Ara 12 Öğrencilerimizin Türkiye Yüzme Federasyonu Bölge Karmaları Seçme Yarışmalarındaki Başarısı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Ara 12 Yüzme Sporcu Öğrencilerimizin 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Türkiye Finalleri Başarıları Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Ara 10 Deniz Ertan(10-O) Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası Milli Takımında Yer Aldı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Kas 27 Türkiye Buz Pateni Federasyonu Senkronize Buz Pateni Yarışmasındaki Başarımız Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Kas 4 Öğrencimiz Ada Usluel (9M) Dünya Dans Şampiyonası'nda Ülkemizi Temsil Etti Kategori Haberler Devamını oku...