Satınalma

 

Satınalma ve İdari-Sosyal İşler Müdürlüğü, kurumun faaliyetlerini sürdürmesi için yurt içi ve yurt dışından temin edilecek mal ve hizmetlerin satınalınması veya kiralanması işlemleri ile idari ve sosyal hizmetler kapsamında kurum içi veya dışında yapılan açılış, kokteyl vb. etkinliklerin düzenlenmesi hizmetlerini yürütmektedir.

Genel evrak ve kurum arşivi ile ilgili tüm işlemler ile santral hizmetleri de Satınalma ve İdari-Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından sağlanmaktadır.

Taşeron firmalar aracılığı ile sağlanan yemek, temizlik, çevre bakım ve peyzaj, fotokopi ve ambulans hizmetleri ile ilgili her tür faaliyet ve işlemler Satınalma ve İdari-Sosyal İşler Müdürlüğü denetiminde ve koordinasyonunda yürütülmektedir.

Ayrıca, ihtiyaç duyulan tüm şehir içi, şehir dışı ulaşım ve konaklama organizasyonları, kuruma ait olan servis araçlarının organizasyonu ve işletilmesi de Satınalma ve İdari-Sosyal İşler Müdürlüğü’nce yapılmaktadır.

Oldukça geniş bir yelpazede faaliyet göstermekte olan Satınalma ve İdari Sosyal İşler Müdürlüğü; kurum kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak, kurumun hedef ve stratejileri doğrultusunda, ihtiyaç ve beklentileri karşılamaktadır.

Satınalma ve İdari – Sosyal İşler Müdürlüğü’ne This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden ulaşabilirsiniz.