İdari ve Sosyal İşler

İdari ve Sosyal İşler Müdürlüğü, kurumun faaliyetlerini sürdürmesi için kurum içi ve dışı evrak dağıtım hizmetleri, santral hizmetleri ile kurum arşivi ile ilgili hizmetleri sağlamaktadır.

Taşeron firmalar aracılığı ile sağlanan yemek, temizlik, çevre bakım ve peyzaj, fotokopi ve ambulans hizmetleri ile ilgili her tür faaliyet ve işlemler İdari ve Sosyal İşler Müdürlüğü denetiminde ve koordinasyonunda yürütülmektedir.

İdari ve sosyal İşler kapsamında kurum içi veya dışında yapılan açılış, kokteyl, davet vb. etkinliklerin düzenlenmesi hizmetlerini de yürütmektedir.

Ayrıca ihtiyaç duyulan tüm şehir içi, şehir dışı ulaşım ve konaklama organizasyonları, kuruma ait olan servis araçlarının organizasyonu ve işletilmesi de İdari ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce yapılmaktadır.

Oldukça geniş bir yelpazede faaliyet göstermekte olan İdari ve Sosyal İşler Müdürlüğü; kurum kaynaklarını etkin ve verimli kullanarak, kurumun hedef ve stratejileri doğrultusunda, ihtiyaç ve beklentileri karşılamaktadır.

İdari ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden ulaşabilirsiniz.