İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpınar Mahallesi 2800. Cadde No:5

İncek, Gölbaşı / Ankara

Santral : 0 312 586 90 00

Faks: 0 312 586 90 89

YÖNETİM KADROSU

Müdür

Zeynep Melis ARAÇ

586 90 85
586 90 00 /3900

zkayhan@tedankara.k12.tr

Müdür Yardımcısı
(A Blok)

Neslihan ÖZGÜR

586 90 90
586 90 00 /3909

nozgur@tedankara.k12.tr

Müdür Yardımcısı
(B Blok)

Zübeyde DOĞAN ÇAKIR

586 90 88
586 90 00 /3908

zcakir@tedankara.k12.tr

Müdür Yardımcısı
(C Blok)

Figen KARABULUT

586 90 87
586 90 00 /3920
fkarabulut@tedankara.k12.tr

 

REHBERLİK HİZMETLERİ BİRİMİ

Uzm. Psikolog Naz YALÇIN 586 90 00 /3903 nagacik@tedankara.k12.tr
Psikolojik Danışman

Tuğçe TEMİZÖZ

586 90 00 /3904 ttemizoz@tedankara.k12.tr
Psikoloijk Danışman

Derya ELBASAN

586 90 00 /3911 delbasan@tedankara.k12.tr

 

SAĞLIK BİRİMİ

Doktor

Deniz SAVCI MAĞOL 586 90 06

dmagol@tedankara.k12.tr

Hemşire

Duygu TONTU

586 90 00 /3912

dtontu@tedankara.k12.tr

 

DESTEK BİRİMİ

Müdür Sekreteri

Gizem Cansu BELÖRENOĞLU

586 90 85
586 90 00 /3900

gcbelorenoglu@tedankara.k12.tr

Danışma

Türkan PARLAK

586 90 86

-

 

2022- 2023 EĞİTİM YILI

A1 SINIFLARI

Sınıf

Öğretmenler

I. Görüşme Günü

II.Görüşme Günü

A1 BEYAZ

DERYA TAŞDEMİR & İLKİM BOLÇAY

Pazartesi 11.00-11.40 Cuma13.30-14.10

A1 BORDO

ARZU KARAKOÇ & KÜBRA GÜVENÇ

Salı 12.40-13.20 Cuma 10.10-10.50

A1 KIRMIZI

AYŞE ADVAN & İREM NUR GÖÇER

Pazartesi 10.10-10.50 Çarşamba 10.10-10.50

A1 LİLA

GÜLBİN HANCI ERMİHAN & AYÇA BAYKAL

Salı 10.10-10.50 Cuma 12.40-13.20

A1 MAVİ

LEYLA ÖZEK & DİLŞAD ALTUN

Salı 12.40-13.20 Çarşamba 10.10-10.50

A1 MOR

GÖZDE UZBİLİR ÖZÇELİK & BÜŞRA BOZBAY

Salı 10.10-10.50 Çarşamba 12.40-13.20

A1 PEMBE

T. HAZAL KOÇAK & SELİN ORAL

Salı 13.30-14.10 Perşembe 11.00-11.40

A1 SARI

ZEYNEP NOYAN & BURCU ERASLAN

Pazartesi 12.40-13.20 Perşembe 13.30-14.10

A1 TURKUAZ

NİLGÜN ÖNCÜ BARAK & GÖZDE SILA KARAARSLAN

Pazartesi 13.30-14.10 Cuma 12.40-13.20

A1 TURUNCU

AYZİN GÜNGÖR & AYŞİM YAREN YILMAZ

Pazartesi 10.10-10.50 Cuma11.00-11.40

A1 YEŞİL

YAĞMUR DANACI & ŞEYMA NUR GÖK

Salı 13.30-14.10 Perşembe 12.40-13.20

A2 SINIFLARI

Sınıf

Öğretmenler

I. Görüşme Günü

II.Görüşme Günü

A2 BEYAZ

SEMRA GÜLTEKİN & MİRAY ÜNAL

Pazartesi 11.50-12.30 Perşembe 09.20-10.00

A2 BORDO

NECLA ALPAR & TUĞÇE SARI

Pazartesi 14.20-15.00 Çarşamba 11.50-12.30

A2 KIRMIZI

AYSUN ŞEN & ŞEYMA NUR GÖÇER

Salı 11.50-12.30 Cuma 14.20-15.00

A2 LİLA

ELİF KARAKAŞ & EBRU AKBIYIK

Çarşamba 11.00-11.40 Perşembe 13.30-14.10

A2 MAVİ

EZGİ YÜKSEL BOZKURT & SILA EROL

Pazartesi 11.50-12.30 Perşembe 09.20-10.00

A2 MOR

ÖZLEM TURAN & f. HAZAL ZOR

Pazartesi 09.20-10.00 Cuma 14.20-15.00

A2 PEMBE

HİLAL ŞULE ESER & EDA AYYILDIZ

Salı 11.00-11.40 Cuma 11.50-12.30

A2 SARI

AYŞEGÜL ŞENER & DİDEM NUR DEMİR

Salı 11.00-11.40 Cuma 11.50-12.30

A2 TURKUAZ

ELİF ASLAN & ZEYNEP ERGÜL ÇETİN

Çarşamba 13.30-14.10 Perşembe 11.50-12.30

A2 TURUNCU

NURAY TOPÇU & TUĞBA GÜR ÖZCAN

Salı 11.50-12.30 Perşembe 14.20-15.00

A2 YEŞİL

HİLAL BÜŞRA CANOĞLU & PINAR KARABULUT

Pazartesi 11.00-11.40 Çarşamba 14.20-15.00

 

BRANŞ ETKİNLİKLERİ

Branşı

Öğretmenler

E-Posta

Görüşme Günü

İNGİLİZCE
(İngilizce Zümre Başkanı)

Müjde GÖNCÜ SAYAR

msayar@tedankara.k12.tr

Cuma 10.10-10.50

İNGİLİZCE

Müge ATEŞ KABUKÇU

mates@tedankara.k12.tr

Salı 11.00-11.40
İNGİLİZCE

Emel ÖZİKİNCİ

eozikinci@tedankara.k12.tr Pazartesi 10.10-10.50

İNGİLİZCE

Aybüke AKSOY YAĞCI

abaksoy@tedankara.k12.tr Çarşamba 10.10-10.50

İNGİLİZCE

David FOWELLS

dfowells@tedankara.k12.tr Çarşamba 14.20-15.00

İNGİLİZCE

Aydanur Lynn BENNETT

abennett@tedankara.k12.tr

Salı 10.10-10.50

İNGİLİZCE

Megan Jo CROSSFILED

mjcrossfield@tedankara.k12.tr

Çarşamba 09.20-10.00
İNGİLİZCE

Thayla ATEŞ

tates@tedankara.k12.tr Perşembe 10.10-10.50

BEDEN EĞİTİMİ
(Branş Zümre Başkanı)

Gülay BİLGEN

gbilgen@tedankara.k12.tr

Salı 11.00-11.40

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Tuba İLHAN HORUZ

thoruz@tedankara.k12.tr

Pazartesi 09.20-10.00
DRAMA

Ayşe ÖZMEN

aakcan@tedankara.k12.tr Pazartesi 10.10-10.50

GÖRSEL SANATLAR

Gizem ŞENDUR gsendur@tedankara.k12.tr Pazartesi 09.20-10.00

KEŞİF ve BİLİM
(A2 Grupları Zümre Başkanı)

A. Funda KALEBOZAN

aturkeli@tedankara.k12.tr

Pazartesi 15.10-15.50
KEŞİF ve BİLİM
(A1 Grupları Zümre Başkanı)
Büşra UYSAL buuysal@tedankara.k12.tr Cuma 10.10-10.50

MÜZİK

Beliz AKSU

baksu@tedankara.k12.tr

Pazartesi 09.20-10.00
YOGA Mehtap ERKUL merkul@tedankara.k12.tr Salı 14.20-15.00

 

< Geri