İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpınar Mahallesi 2800. Cadde No:5

İncek, Gölbaşı / Ankara

Santral : 0 312 586 90 00

Faks: 0 312 586 90 89

YÖNETİM KADROSU

Müdür

Nazlı Deniz YİĞİT

586 90 85
586 90 00 /3900

ndyigit@tedankara.k12.tr

Müdür Yardımcısı
(A Blok)

Aynur YİĞİT ORHAN

586 90 90
586 90 00 /3909

ayorhan@tedankara.k12.tr

Müdür Yardımcısı
(B Blok)

Zübeyde DOĞAN ÇAKIR

5869088
586 90 00 /3908

zcakir@tedankara.k12.tr

 

REHBERLİK HİZMETLERİ BİRİMİ

Uzm. Psikolog Naz YALÇIN 586 90 00 /3903 nagacik@tedankara.k12.tr
Uzm. Psikolog

Gülay OSKAY ÜNAY

586 90 00 /3911 goskay@tedankara.k12.tr
Psikolojik Danışman

Tuğçe TEMİZÖZ

586 90 00 /3904 ttemizoz@tedankara.k12.tr

 

SAĞLIK BİRİMİ

Aile Hekimliği Uzm. Dr.

Z. Nilgün DANIŞ

586 90 06

ndanis@tedankara.k12.tr

Hemşire

Duygu TONTU

586 90 00 /3912

dtontu@tedankara.k12.tr

 

DESTEK BİRİMİ

Müdür Sekreteri

Gizem Cansu BELÖRENOĞLU

586 90 85
586 90 00 /3900

gcbelorenoglu@tedankara.k12.tr

Danışma

Türkan PARLAK

586 90 86

-

 

2019- 2020 EĞİTİM YILI

A1 SINIFLARI

Sınıf

Öğretmenler

Görüşme Günü
ve Saati

A1 BEYAZ

Özlem TURAN & Hilal Büşra CANOĞLU PAZARTESİ 14.30-15.10

A1 KIRMIZI

Elif KARAKAŞ & Gözde UZBİLİR ÖZÇELİK SALI 14.30-15.10

A1 LİLA

Deniz KAZANÇ & Gözde HOT PAZARTESİ 09.30-10.10

A1 MAVİ

Özgül SÜEL & Miray ÜNAL PERŞEMBE 13.40-14.20

A1 MOR

Gülbin HANCI ERMİHAN & Fatma Gözde BAYRAMOĞLU CUMA 14.30-15.10

A1 PEMBE

Ezgi Yüksel BOZKURT & Elif ASLAN SALI 09.30-10.10

A1 SARI

Nuray TOPÇU & Tuğba YIKILMAZ PERŞEMBE 14.30-15.10

A1 TURKUAZ

Semra GÜLTEKİN & Ayşim Yaren YILMAZ CUMA 13.40-14.20

A1 TURUNCU

Ayşegül ŞENER & Talia Zeynep ŞAHİN SALI 11.10-11.50

A1 YEŞİL

Aysun ŞEN & İlkim BOLÇAY SALI 10.20-11.00

A2 SINIFLARI

Sınıf

Öğretmenler

Görüşme Günü
ve Saati

A2 BEYAZ

Burcu EKİNCİ & Derya AZAPCI ÇARŞAMBA 14.30-15.10

A2 BORDO

Zeynep ERGÜL ÇETİN & Pınar KARABULUT CUMA 09.30-10.10

A2 KIRMIZI

Neslihan ÖZGÜR & Sultan AKSOY PAZARTESİ 11.10-11.50

A2 LİLA

İrem Nur GÖÇER & Ayzin GÜNGÖR SALI 12.00-12.40

A2 MAVİ

Arzu KARAKOÇ & Büşra UYSAL ÇARŞAMBA 11.10-11.50

A2 MOR

Derya TAŞDEMİR & Burcu ERASLAN PAZARTESİ 12.00-12.40

A2 PEMBE

Tuğba GÜR & Zeynep Melis ARAÇ ÇARŞAMBA 09.30-10.10

A2 SARI

Nilgün ÖNCÜ BARAK & Funda KALEBOZAN ÇARŞAMBA 12.00-12.40

A2 TURKUAZ

Ayşe ADVAN & Ebru YENİ SALI 11.10-11.50

A2 TURUNCU

Eda AYYILDIZ & Tuğba Hazal KIRAT SALI 09.30-10.10

A2 YEŞİL

Sümeyra PINARCIOĞLU & Yağmur DANACI SALI 14.30-15.10

 

BRANŞ ETKİNLİKLERİ

Branşı

Öğretmenler

E-Posta

Görüşme Günü
ve Saati

İNGİLİZCE
(İngilizce Zümre Başkanı)

Özge GÜNEL

ogunel@tedankara.k12.tr

SALI 12.00-12.40

İNGİLİZCE

Müjde GÖNCÜ SAYAR

msayar@tedankara.k12.tr

SALI 12.00-12.40
İNGİLİZCE

Müge ATEŞ KABUKÇU

mates@tedankara.k12.tr PAZARTESİ 12.00-12.40

İNGİLİZCE

Emel ÖZİKİNCİ

eozikinci@tedankara.k12.tr PERŞEMBE 12.00-12.40

İNGİLİZCE

Kirsten KURT 

kkurt@tedankara.k12.tr PERŞEMBE 10.20-11.00

İNGİLİZCE

David FOWELLS

dfowells@tedankara.k12.tr

PAZARTESİ 10.20-11.00

İNGİLİZCE

Aydanur Lynn BENNETT ÜNSAL

aunsal@tedankara.k12.tr

CUMA 09.30-10.10
İNGİLİZCE

Sarah Edith Alice BEHAR ALKAN

salkan@tedankara.k12.tr CUMA 09.30-10.10
YOGA
(Branş Zümre Başkanı)
Mehtap ERKUL merkul@tedankara.k12.tr SALI 11.10-11.50

BEDEN EĞİTİMİ

Gülay BİLGEN

gbilgen@tedankara.k12.tr

PAZARTESİ 12.50-13.30

BİLGİSAYAR

Figen KARABULUT

fkarabulut@tedankara.k12.tr

CUMA 10.20-11.00
DRAMA

Ayşe ÖZMEN

aakcan@tedankara.k12.tr PERŞEMBE 09.30-10.10

GÖRSEL SANATLAR

Elif SÖZERİ ŞAHİN

esozeri@tedankara.k12.tr

SALI 13.40-14.20

MÜZİK

Ezgi ÖZOK

eozok@tedankara.k12.tr

CUMA 13.40-14.20

 

< Geri