Sal May 9 Küçük Erkek Yüzme Takımımız Grup 1.si, Kız Takımımız ise Grup 3.sü Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cts May 6 Teniste Küçük Kızlarda Türkiye Şampiyonu Küçük Erkeklerde Türkiye Dördüncüsü Olduk Kategori Haberler Devamını oku...
Sal May 2 Öğrencimiz Kutay Ege KILIÇ (5-İ) Dans Yarışmasında 3. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Nis 14 Öğrencimiz Ulya ŞAHİN (3-E) Ritmik Jimnastik Yarışlarında 4. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Nis 12 Lise Genç Erkek Voleybol B Takımımız Yarıfinal 1.si olarak Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Mar 31 Ortaokul Yıldız Kız - Erkek Eskrim Türkiye Birinciliğinde Öğrencilerimiz Dereceye Girdi Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Mar 21 Ortaokul Yıldız Kız - Erkek Basketbol Takımlarımız Yarı Final Birincisi Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Mar 15 Lise Kız-Erkek Voleybol B Takımlarımız Yarı Final Müsabakalarında Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Mar 10 Ortaokul Küçük Kız ve Erkek Tenis Takımlarımız Ankara 1.si Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Mar 10 Öğrencimiz Defne KUZULU (2-N) Analig Kızlar Bölge Yarışmasında 5. Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Mar 9 Okullar Arası Minikler B Yüzme Yarışlarında Kızlarda ve Erkeklerde Ankara 2.si Olduk Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Mar 9 Öğrencilerimiz Uludağ Cup Hafta Sonu Tenis Turnuvasına Katıldılar Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Mar 9 Okullar Arası Minikler A Yüzme Yarışlarında Kızlarda Ankara 1.si ve Erkeklerde Ankara 2.si Olduk Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Mar 9 Öğrencilerimizden Beyza YANIKLAR (7/D) Teniste Grup ikincisi Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Mar 7 Öğrencimiz Ilgın Aydıner Eşli Latin Danslarda Avrupa Üçüncüsü Oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Mar 3 Öğrencimiz Doruk BİNGÖL (1-F) Satranç Turnuvasında 3. Oldu. Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Mar 3 Lise Erkek B Basketbol Takımımız Deplasmanlı Basketbol Müsabakalarına Katılmaya Hak Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Mar 2 Okullar Arası Alp Disiplini Kayak Türkiye Şampiyonasındaki Başarılarımız Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Mar 1 Öğrencimiz Doğa Şıvgın Ritmik Cimnastikte Ankara Birincisi Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Mar 1 Öğrencimiz Çağla Selen Karaöz Atlı Kızak Türkiye Şampiyonasında Türkiye İkincisi oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Şub 24 İlkokul Ritmik Cimnastik Minik Kız A takımımız Ankara 5. si oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Şub 23 3-J sınıfı Öğrencimiz Azra Ceren Akkul Modern Pentatlon'da Ankara 4.sü oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Şub 22 İlkokul Minik Kızlar B Artistik Cimnastik Takımımız Ankara 2. si Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Şub 22 Öğrencimiz Zeynep Naz Dara Haftasonu Tenis Turnuvası Birincisi Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Şub 16 Öğrencimiz Ali Yalın AYDIN (6/R) Taekwondo Ankara Birincisi Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Şub 7 Öğrencimiz Kaan Şamgül 13. Avrupa Gençler Olimpik Kış Oyunları'nda Ülkemizi Temsil Edecek Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Oca 23 Öğrencimiz Deniz Ertan Yüzme Milli Takım Kampına Davet Edildi Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Ara 28 6-H Sınıfı Öğrencilerimizden Batu SANDIRAZ Miniklerde Birinci Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Ara 27 Öğrencilerimiz Latin-Standart Dans Yarışması 1. Etabında 3. oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Ara 1 Eda Özsan (8-B) Hafta Sonu Turnuvası Tenis Grup Birincisi Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Eki 18 Öğrencimiz Batu SANDIRAZ Dans Yarışmasında Ülkemizi Temsil Etti Kategori Haberler Devamını oku...
Cu May 13 Yıldız Erkek Tenis Takımımız Türkiye Şampiyonasına Gitmeye hak kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Nis 7 Öğrencimiz İzgi Nilsu BAŞER (4-N) Kulüpler Arası 5. Etap Dans Yarışmasında Madalya Kazandı. Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Mar 29 Lise Kız Voleybol Takımımız Türkiye Şampiyonasına Katılmaya Hak Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Mar 28 Ortaokul Yıldız Kız -Erkek Yüzme Takımlarımız Ankara 1.si olmuşlardır Kategori Haberler Devamını oku...
Pzt Mar 28 Öğrencimiz Kutay Ege KILIÇ Kulüpler Arası 5. Etap Dans Yarışmasında Madalya Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Cu Mar 25 İlkokul Öğrencimiz Arda ARHUN (4-D) Tenis Turnuvasında 2. oldu Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Mar 23 Öğrencilerimizin DS- Latin & Standart Kulüplerarası Dans Yarışmasında madalya kazandılar. Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Mar 22 Ortaokulumuzda 8.Sınıflar Arası Yakan Top Turnuvası Sona Erdi Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Mar 16 İlkokul Öğrencimiz Defne ŞEKER (4-C)Tenis Turnuvasında Madalya Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Mar 16 Öğrencimiz Onur BALER Minikler 1/E1 Kategorisi Dans Yarışmasında 1. oldu. Kategori Haberler Devamını oku...
Prş Mar 10 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Lise Kısmımızda Kız Öğrenciler Arası Futbol Turnuvası düzenlendi Kategori Haberler Devamını oku...
Çrş Mar 9 Öğrencimiz Kutay Ege KILIÇ Kulüpler Arası 4. Etap Dans Yarışmasında Madalya Kazandı Kategori Haberler Devamını oku...
Sal Mar 8 Öğrencimiz Yiğit Süleyman TAKAR (4-H) Kayak Yarışmasında 1. oldu Kategori Haberler Devamını oku...