Lise Futbol

GE-A FUTBOL TAKIMI

12 KASIM 2018 10:00 Ulus M.T.A.L. , ALTINDAĞ 4 1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI
22 KASIM 2018 11:30 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI 4 0 ÖZEL BAHAR M.T.A.L., ÇANKAYA
28 KASIM 2018 11:30 Nahit Menteşe A.L., MAMAK 1 2 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI
04 ARALIK 2018 13:00 E1 ERTUĞRUL GAZİ İMKB M.T.A.L , SİNCAN 1 0 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI


GE-A FUTBOL Takımımız  GrupTüm Müsabakalarını tamamlayarak Grubunu 2. tamamlamıştır.

Sporcularımıza, Antrenörlerimize ve Sorumlu İdarecilerimize Başarılar Dileriz .

SIRA

Ad

Soyad

Lisans Bilgileri

Okulu

Doğum Tarihi

1

BERKAN

IŞILTAŞ

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

5.4.2001

2

YANKI

AKÇORA

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

26.7.2001

3

ÖMER BORA

ÖZAYDIN

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

26.9.2001

4

DEMİR

KÜPELİ

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

2.1.2002

5

CAN

ÖZAL

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

10.1.2002

6

ALİ YİĞİT

ÇELİK

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

10.1.2002

7

KAAN ERDEM

DEMİRTAŞ

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

14.2.2002

8

ALİ SARP

SARAÇOĞLU

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

4.4.2002

9

EFE KAAN

YILDIZ

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

26.4.2002

10

UMUTCAN

KAHRAMAN

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

6.6.2002

11

ALİ EMRE

ÖLMEZ

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

21.7.2002

12

YİĞİT TUNGA

AKSOY

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

24.9.2002

13

EMRE

TÜRKSOY

FUTBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

4.10.2002

14

ALTAN

SENAR

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

5.10.2002

15

BURKAY

GÜRSEL

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

26.10.2002

16

BURAK EFE

ÖĞÜT

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER B)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

4.1.2003

17

KAAN

TAMAY

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER B)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

13.1.2003

18

EGE

TAŞKOPARAN

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER B)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

14.4.2003

19

KUBİLAY ATA

TÜRKYILMAZ

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER B)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

31.5.2003

20

ALPARSLAN VAHİT

CELEBCİOĞLU

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER B)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

24.9.2003

21

ALPHAN

HAKTANIR

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER B)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

11.6.2004

22

FEYYAZ ATA

ŞAHİN

FUTBOL (GENÇLER A) , ATLETİZM (GENÇLER B)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

29.9.2004