Lise Erkek Basketbol

GE-A BASKETBOL TAKIMI

TAKIMIMIZ ADANA’ DA DÜZENLENEN TÜRKİYE GRUP MÜSABAKALARINI 1. TAMAMLAYARAK TÜRKİYE YARI FİNALİ OYNAMAYA HAK KAZANMIŞTIR.

10 Ocak 2019

PERŞMEBE

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

71

 

61

ÖZEL BENİM ANADOLU LİSESİ - GAZİANTEP -

11 Ocak 2019

CUMA

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

74

 

56

İSTANBUL T.V ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ LİSESİ - İSTANBUL

12 Ocak 2019

CUMARTESİ

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

79

 

48

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ - KİLİS

 

TAKIMIMIZ ANKARA 2. Sİ OLARAK BÖLGE FİNALLERİNE GİTMEYE HAK KAZANMIŞTIR.
Sporcularımıza, Antrenörlerimize ve Sorumlu İdarecilerimize Başarılar Dileriz .

 
MAÇ SONUÇLARI
 

12 Kasım 2018 Pazartesi

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

105

 

43

İbni Sina Anadolu Lisesi , SİNCAN

20 Kasım 2018 Salı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

78

 

29

Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi , YENİMAHALLE

26 Kasım 2018 Pazartesi

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

70

 

48

Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi , ÇANKAYA

06 Aralık 2018 Perşembe

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

83

 

35

B GR.2. YAHYA KEMAL BEYATLI A.L YENİMAHALLE

10 Aralık 2018 Pazartesi

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

97

 

66

12.M.G. SÜLEYMAN DEMİREL A.L SİNCAN

12 Aralık 2018 ÇARŞAMBA

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

78

 

45

28.M.G. GÖLBAŞI A.L. ÇANKAYA

17 Aralık 2018 ÇARŞAMBA

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

103

 

92

36.M.G. ATATÜRK A.L. YENİMAHALE

19 Aralık 2018 ÇARŞAMBA

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ , GÖLBAŞI

79

 

83

ÖZEL FATOŞ ABLA A.L. ÇANKAYA

 

SIRA

Ad

Soyad

Lisans Bilgileri

Okulu

Doğum Tarihi

10

ŞEFİK

GÜL

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

11.1.2001

1

EMİR

BÜYÜKHANLI

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

24.1.2001

6

ATA HAYRİ

SALIRLI

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

2.2.2001

8

DOĞUKAN

BALLIOĞLU

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

2.3.2001

12

CAN

ATASAV

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

27.3.2001

7

ÖVGÜM CAN

SEZEN

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

5.4.2001

2

GÜN

ÖZ

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

9.4.2001

13

EREN

TAŞCI

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

25.4.2001

14

UYGAR

MODALI

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

26.5.2001

4

ARDA

EREN

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

28.5.2001

3

GÖKMEN DENİZ

ERK

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

23.7.2001

5

MEHMET BERKE

KAPTAN

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

29.7.2001

9

BARAN CAN

ÜNSAL

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

4.1.2002

11

CAN

SAYIN

BASKETBOL (GENÇLER A)

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ

27.2.2003