Katılım Koşulları ve Genel Açıklamalar

KATILIM KOŞULLARI VE GENEL AÇIKLAMALAR:

  1. Şampiyonaya Türkiye genelinden istekli olan TED Ortaokulları katılabilir.
  2. Her okul üçer öğrenciden oluşan bir veya daha fazla takımla yarışmaya katılabilir.
  3. Türk Beyin Takımının şampiyonaya katılımcı sayısını sınırlaması nedeniyle katılımcı sayısı 204 kişi ile sınırlı olup 68 takımdan fazla takım yarışmaya katılamamaktadır Başvuruların sona ermesinden sonra, katılımcı sayısının öngörülen takım sayısından fazla olması durumunda okullardan takım sayılarını azaltmaları istenecektir.
  4. Şampiyonaya son başvuru tarihi 3 Nisan 2020 Cuma günü olarak belirlenmiştir.
  5. Okullar şampiyonaya başvurularını son başvuru tarihine kadar http://www.tedankara.k12.tr/bgm-anasayfa adresindeki başvuru formunu her takım için ayrı ayrı doldurarak yapacaklardır.
  6. Şampiyona öncesinde TBT tarafından açıklanacak olan yarışma programı ve çıkacak soru türlerinin bulunduğu “Yönerge Dosyası” okullara gönderilecektir.
  7. Yarışma 9 Mayıs 2020  tarihinde gün boyu sürecektir. Yarışma sonunda ödül töreni yapılacak olup ilk 3 dereceyi alan öğrencilere madalya, başarı belgesi ve kupa    verilecektir.
  8. Yarışma ücretsiz olup yol masrafları ve konaklama katılımcılara aittir. Yarışma günü öğle yemeği okulumuz tarafından sağlanacaktır.
  9. Yarışma ile ilgili ayrıntılara http://www.tedankara.k12.tr/bgm-anasayfa adresinden ulaşılabilir.
  10. Yarışma ile ilgili sorular için TED Ankara Koleji Vakfı Özel Ortaokulu Matematik Zümre Başkanı Elif TOKSÖZ TOPCU ile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden iletişim kurulabilir.