Bilgilendirme
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/2249

Haberler

Yeni Yılı Öğrencilerimiz ve Çalışanlarımızla Kutladık

Yeni yılı okulumuzda her yıl olduğu gibi çeşitli etkinliklerle kutladık. 28 Aralık 2017 tarihinde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerimiz Kolej Sokağı'nda çeşitli konserler ve gösterilerle yeni yılı neşeyle karşılarken TED Ankara Koleji Gençlik Senfoni Orkestramız da amfi tiyatroda konserler verdi.

Aynı gün akşam ise yönetici ve çalışanlarımız İlkokul Kolej Sokağı'nda da bir araya geldi. TED Ankara Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Z. Çörtoğlu tüm çalışanlarımıza sağlıklı ve mutlu bir yıl diledi. Müzik öğretmenlerimiz de seslendirdikleri şarkılarla kutlamaya renk kattılar.

 

Lise Çoksesli Korosu'nun çok renkli ve bir o kadar da eğlenceli Yeni Yıl Konseri ile kutlamalarına başlayan Anaokulu öğrencilerimiz, 29 Aralık 2017 Cuma günü yaptıkları Kostüm Partisi ile yeni yıla şarkılar ve danslarla merhaba dedi.

 

 
Son DüzenlenmePazartesi, 08 Ekim 2018 08:33

Resim Galerisi

{gallery}2249{/gallery}