GK University - шаблон joomla Создание сайтов

Haberler

Anaokulumuz 23 Nisan Gösterileri ile Şenlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Anaokulumuzda bir kutlama yapıldı.  A1 grubu öğrencilerimizin birbirinden renkli danslar ve gösteriler sergilediği kutlamada, Anaokulu Müdürümüz Neşe Aşıcı Özmeriç, öğrencilerimize seslendi. Okul Müdürümüz konuşmasında, “Her yıl büyük coşku ve mutluluk içinde kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, çocuklara armağan edilen dünyadaki tek bayramdır. Sizler geleceğin yöneticileri, liderleri olacaksınız. 97 yıl önce, “Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir” diyerek sizlere olan güvenini ve inancını dile getiren Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’e biz de TED Ankara Kolejliler olarak söz veriyoruz: Bayrağımıza, vatanımıza ve Cumhuriyetimize sahip çıkacağız, ilkelerinle aydınlattığın yolda durmadan yürümeye devam edeceğiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.”  diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

A1 Pembe sınıfımızdan Çağla Özbek ve Gökkuşağı sınıfımızdan Poyraz Aktaş da konuşma yaparak Atamızın emanetini taşıyacaklarına söz verdiler.

A1 Sarı, Turkuaz, Lila, Kırmızı ve Beyaz sınıflarımız birbirinden güzel şarkı ve danslarla gösterilerini sergilediler. Gösterinin sonunda öğrencilerimiz “Biz Atatürk Çocuklarıyız” ve Kolej Marşı”nı hep birlikte coşkuyla söylediler.

 

Son DüzenlenmeCuma, 21 Nisan 2017 15:08