GK University - шаблон joomla Создание сайтов

Duyurular

7. Geleneksel Liselerarası Matematik Yarışması

7. Geleneksel Liselerarası Matematik Yarışması

AMAÇ
Bu yarışmada bilimsel bir aktivite çerçevesinde, okullar arası etkileşimi arttırmak ve öğrencileri kaynaştırmak, öğrencilere matematiğin farklı yönlerini keyifli bir yarışma ortamı içerisinde göstermek ve yeni bakış açıları kazandırmak amaçlanmaktadır.

YARIŞMAYA KATILACAK ÖĞRENCİLER
2016-2017 akademik yılında 10.sınıf ve 11.sınıf öğrencileri bu yarışmaya katılma hakkına sahiptirler. Yarışmaya katılan öğrencilerin hepsi 11.sınıf müfredatının sonuna kadar yarışmada sorumlu olacaklardır.

KATILACAK OKULLAR VE ÖĞRENCİ ADEDİ
Yarışmaya Ankara ilinde bulunan tüm Ortaöğretim Kurumları ve TED Okulları (TED AFYON, TED ALANYA, TED ALİAĞA, TED ANTALYA, TED BATMAN, TED BURSA, TED EGE, TED ESKİŞEHİR, TED HATAY, TED ISPARTA, TED İSTANBUL, TED KARABÜK, TED KAYSERİ, TED KARADENİZ EREĞLİ, TED KONYA, TED KUZEY KIBRIS, TED MALATYA, TED MERSİN, TED POLATLI, TED SAMSUN, TED ZONGULDAK) katılabilirler. Okullar dışında kalan özel ve resmi etüt merkezleri, bilim merkezleri ve dershanelerden gelen başvurular kabul edilmeyecektir.

Her okuldan 3 asil öğrenci ve 1 yedek öğrenci olmak üzere toplam 4 öğrenci katılabilecektir. Asil üyelerin yarışmaya gelememesi durumunda  başvuru formunda belirtilen yedek üye dışında bir öğrencinin yarışmaya katılması mümkün olmayacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ VE SON BAŞVURU TARİHİ
Başvurular www.tedankara.k12.tr adresinde bulunan başvuru formu doldurularak kabul edilecektir. Son başvuru tarihi 10 Mart 2017 olup bu tarihten sonra yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

ÜCRET:
Katılım ücreti özel okullar için kişi başı 50 TL’dir. Devlet okullarının katılımcılarından ücret talep edilmeyecektir. 10 Mart 2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen hesaba yatırılması ve makbuzda katılımcı okulun adı ile “Matematik Yarışması” ibaresinin bulunması ve fatura bilgilerinin fax ile gönderilmesi gerekmektedir.

HESAP BİLGİLERİ:
TED ANKARA KOLEJİ VAKFI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HESABI DENİZBANK TUNALI HİLMİ ŞUBESİ
HESAP NO: 5570-277496-358 IBAN TR: 770013400000027749600041

YARIŞMA KAPSAMI
Yarışmamız 13 Mayıs 2017 Cumartesi  günü düzenlenecek olup, gün içerisinde yapılacak olan çeşitli yarışmalar sonrasında bireysel olarak birinci, ikinci, üçüncü; ve okul olarak birinci, ikinci ve üçüncü belirlenecektir. Yapılacak olan yarışmalar hakkında bilgi yarışma günü verilecektir.

ÖDÜLLER
Grup olarak birinci, ikinci ve üçüncü olan okullara plaket, bireysel olarak birinci, ikinci ve üçüncü olanlara da madalya ve tüm yarışmacılara katılım belgesi verilecektir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi : 586 90 53-54
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi internet sitesi: www.tedankara.k12.tr
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi Faks Numarası: 586 90 70

BAŞVURULAR SONA ERMİŞTİR.

 

 

Son DüzenlenmeCuma, 10 Mart 2017 16:15